fotografia dziecięca

Fotografia dziecięca jest jedną z najtrudniejszych dziedzin fotografii. Dziecko odczuwa całym sobą wszystkie emocje jakie są wokół niego, dlatego tak ważnym jest aby w dniu sesji zdjęciowej od rana okazywać dobry nastrój i całkowity brak zdenerwowania.

fotografia dziecięca

Noworodki
Najmniejsi – strasznie szybko rosną, a młodzi, zestresowani rodzice szybko zapominają jaki był na samym początku ich największy skarb – malutki i bezbronny. Warto uchwycić ten spokój i kruchość małego człowieka, aby patrząc na fotografie powspominać ten niezwykły czas podekscytowania i nieprzespanych nocy.

 

Sesję noworodkową najlepiej zrobić u Państwa w domu, abyście wszyscy czuli się komfortowo. Przyda się jasne i dobrze ogrzane pomieszczenie, w którym można rozebrać maluszka i położyć. Najlepszy czas na zdjęcia to godziny przedpołudniowe – zazwyczaj wtedy maluchy są najbardziej odporne na obecność obcych. Starsze dzieci zapraszam do mojego studia fotograficznego. Znajdą tam szereg skarbów, które je uspokoją, zaaferują i pozwolą na wykonanie radosnych i pięknych zdjęć.

 

Wszystkie rekwizyty z mojego studia są przenośne. Możemy więc zabrać je w plener i wykonać piękne zdjęcia na łonie natury. Zapraszam na wybraną sesję fotograficzną. Przedstawione pakiety to propozycje, które możemy wspólnie zmodyfikować, żeby odpowiadały Państwa indywidualnym potrzebom.

Pakiet 1

– sesja odbywa się w studio lub plenerze
– stylizacje dziecka
– 15 zdjęć przygotowanych do druku poddanych szczegółowemu retuszowi
– nagranych na pły nagdanych na płytę CD
– możliwość odbioru pozostałych zdjęć z sesji również na płycie CD
– możliwość dokupienia dodatkowych ujęć

Cena 300 zł

 

Pakiet 2

– sesja odbywa się w studio lub plenerze
– stylizacje dziecka
– 20 zdjęć przygotowanych do druku poddanych szczegółowemu retuszowi nagranych na płytę CD
– możliwość odbioru pozostałych zdjęć z sesji również na płycie CD
– możliwość dokupienia dodatkowych ujęć

Cena: 400 zł

 

Zapraszam do KONTAKTU 

Zapraszam do obejrzenia mojego PORTFOLIO

 1 2

Zadzwoń!