Pamiątka na lata

Fotografia
dziecięca

Fotografia dziecięca jest jedną z najtrudniejszych dziedzin fotografii. Dziecko odczuwa całym sobą wszystkie emocje jakie są wokół niego, dlatego tak ważnym jest aby w dniu sesji zdjęciowej od rana okazywać dobry nastrój i całkowity brak zdenerwowania.

Warto uchwycić ten spokój i kruchość małego człowieka, aby patrząc na fotografie powspominać ten niezwykły czas podekscytowania i nieprzespanych nocy. Sesję noworodkową najlepiej zrobić u Państwa w domu, abyście wszyscy czuli się komfortowo. Najlepszy czas na zdjęcia to godziny przedpołudniowe – zazwyczaj wtedy maluchy są najbardziej odporne na obecność obcych. 

Starsze dzieci zapraszam do mojego studia fotograficznego. Znajdą tam szereg skarbów, które je uspokoją, zaaferują i pozwolą na wykonanie radosnych i pięknych zdjęć.

Wszystkie rekwizyty z mojego studia są przenośne. Możemy więc zabrać je w plener i wykonać piękne zdjęcia na łonie natury. Zapraszam na wybraną sesję fotograficzną. Przedstawione pakiety to propozycje, które możemy wspólnie zmodyfikować, żeby odpowiadały Państwa indywidualnym potrzebom.

Napisz do mnie

(+48)601 055 119

Od 08-20

Krosno

Email kami.wilk@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.